Легенді 13-ї школи–80!

Легенді 13-ї школи–80!

Легенді 13-ї  школи–80!

IMG 4003

IMG 3997

 

         Долю обирають? А як обирає долю учитель?  Учительська доля Вадима Гордійовича Дриги  розпочалася у 13-й школі із розуміння, що на нього чекає самовіддана праця. Любов до дітей, до обраної професії дала натхнення та завзятість втілювати у життя свою мрію – виховувати здорове, гармонійне молоде покоління. Небагато серед учителів фізичної культури міста є тих, які власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя. Тринадцятій школі пощастило, бо волею долі працювати до навчального  закладу прийшов Вадим Гордійович, який займався бальними танцями, вправно грав у футбол і волейбол, бігав щоденні кроси на великі дистанції. Уроки фізкультури стали улюбленими серед учнів, а спортивна зала – місцем, де дітвора залюбки проводила післяурочний час. Вихованці Вадима Гордійовича – постійні переможці змагань найвищих рівнів. Він пішов на заслужений відпочинок, коли йому виповнилося 70. Але школу не забував: найактивніший танцівник на  творчих вечорах, щирий вболівальник на спортивних змаганнях. Можна часто побачити вчителя і на льодовому майданчику в «Екваторі». Перед «живчиком тринадцятої» безпорадний час…

       Педагогічне кредо Вадима Гордійовича співзвучне з його працею та ставленням до життя, силою, що примушує кожного вихованця глянути на себе, є насамперед  особистість вихователя, багатство його духовного життя, цілісність його етичного «Я».

       З вітальним словом – подякою своєму учителю виступив директор школи Бєлік М.М. Офіційні вітання отримав ювіляр і від директора міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

       У 80 році закінчила 13 школу вихованка  В.Г.Дриги Рибачук-Калмацька Людмила. У день  вісімдесятиліття Учителя учениця  запросила його на танець під супровід подарованої спортивно – співочою  кафедрою учителів фізичної культури улюбленої пісні. Молода колега Андрійчук Т. чарівною сопілкою вижурила «Червону руту». Учитель Захисту Вітчизни     Венгерський В. здивував гостей показовим виступом із бойовою шаблею часів І Світової війни. Юний Носачук Сашко із 6-А класу харизматично виконав «Бойовий гопак». Святкову зустріч прикрасила композиція «Цвіте терен» у виконанні колективом духовної пісні «Фавор» учителів ЗОШ №13. Колектив спортивно - бального танцю «Алєкса Спорт Данс» подарував учителю «Віденський вальс». Учениця 9-Б класу Іванюк Б., переможниця Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні «І пісня буде поміж нас», із великою вдячністю презентувала пісенний дарунок «Мій добрий вчителю». А лебедину пісню «Есть  только миг» виконав шановний ювіляр.

Вадиму Гордійовичу весь педагогічний колектив щиро побажав здоров’я та довголіття.

                                                           

Євдокименко Л.М.,

заступник директора

з виховної роботи

ЗОШ №13

IMG 3965

IMG 3995

IMG 3986IMG 3951
IMG 4005