Спортивне свято у найкращій школі

Спортивне свято у найкращій школі

Спортивне свято у найкращій школі
              “Здорова нація – здорова Україна 

DSC 0418

DSC 0281

DSC 0289

11 листопада, не зважаючи на похмурий і дощовий суботній ранок, в учасників змагань, їх однокласників та батьків, був чудовий сонячний настрій. Юні спортсмени ЗОШ №13, прийшовши ще за годину до початку заходу, нетерпляче чекали його початку, знаючи, що відбудеться зустріч із учасницею Олімпійських ігор у Пекіні Катериною Дікіджі та чудові розважальні естафети.

Під програмою Olimpic-lab до школи завітали представники Рівненського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», котрі провели змагання серед учасників в особистий залік та естафети для команд.

Свято розпочалось! Державний гімн України, урочисто лунаючи у спортивній залі, гордо звучав із кожних вуст, із правицею на серці.

Першим до вітального слова був запрошений директор закладу Бєлік М. М. Надалі з невеликими промовами виступали: директор РОЦФЗН Спорт для всіхПетренчук М. В. та Катерина Дікіджі.

Учні 5-х класів мали можливість поспілкуватися із знаменитою спортсменкою в режимі запитання-відповідь, після чого учасниця Олімпійських ігор провела енергійну розминку для енергійних дітлахів під ритмічну музику.

Змагання пройшли на одному диханні. Усі змагались із величезним азартом та нестримною жагою до перемоги. Не відставала від них і лава вболівальників; однокласники, батьки, розмахуючи помпонами, скандуючи переможні бечівки та піднімаючи тематичні плакати на підтримку своїх лідерів.

По завершенню змагань з невеликим відривом від суперників, у жвавій, запальній боротьбі 5-Г клас отримав перемогу. Друге місце виборов 5-В кл., третє 5-А кл., четверте 5-В кл.

Учасники змагань мали змогу залишити відгуки у анкетах Olimpic-lab. Надзвичайно приємно, що дитячі емоції були тільки позитивними. І учасників змагань, і батьків, і однокласників та педагогів переповнювали неперевершені враження.

Переконані, що у доброму здоров’ї підростаючого покоління – щасливе майбутнє нашої держави.

Крокос С. С.

педагог-організатор

ЗОШ №13 м. Рівне,

організатор заходу

DSC 0297

DSC 0314

DSC 0321

DSC 0353