Виховні арабески

Виховні арабески

rtyu 

cvb

hjbn

gh

dfg

qwe

     У Рівненській  ЗОШ №13 відбувся  семінар Виховні арабески для керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників м.Рівного.

Тема семінару «Нетрадиційні форми методичної роботи».

 Ми живемо в час великих роздумів та сподівань. Сьогодні необхідно мислити та працювати по новому. Тому метою нашого семінару було розкрити важливе значення багатого, різностороннього, інтелектуального життя педагогічного колективу.

Педагоги міста мали можливість помандрувати шляхом «пілігріма» за «методичним навігатором» і свідомо співставити традиційні і нетрадиційні форми проведення МО.

Мотивувала учасників семінару до активної діяльності Будько Н.С., методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет».

Запалила вогнище добра, миру, сподівань на спільну роботу заступник з виховної роботи ЗОШ №13 Євдокименко Л.М., розповівши притчу і тим самим закликала до співпраці, адже використання активних форм методичної роботи - шлях до розвитку творчого потенціалу педагога.

Розпочала подорож «пілігрима» керівник МО класних керівників нашого закладу Козак І.Б., яка презентувала нестандартні форми засідань МО класних керівників в ЗОШ№13.

Методичний навігатор складався з «Ділової гри «Діамант співпраці з батьками», якою поділилася класний керівник 2-Б кл.  Джус О.В.

Психологічний настрій семінару підтримала вдалим тренінгом практичний психолог школи Шевчук О.С.

На педагогічному меридіані класного керівника 8-Б кл. Мірецької С.М. педагоги розвивали практичні навички, портретуючи обдаровану дитину, та визначаючи риси педагога - майстра.

Педагог-організатор школи Крокос С.С. організував «Методичний батл».

Класний керівник 7-В класу Бойко І.Г. рекламувала «Творчу гру «Реклама».

А розпалити справжнє багаття допомогли учні 7-А класу, закружлявши у танці іскринок та подарувавши кожному учаснику семінару іскорку з побажаннями любові та надії.


Євдокименко Л.М.,

заступник директора,

Козак І..Б., голова м/о

кл.керівників ЗОШ №13 м.Рівного

 

    

 

 IMGerwt         qwee