День грамотності

День грамотності

4
5
6

Міжнародний день грамотності – один із днів,що відзначають в системі ООН. Цей день щорічно святкуємо 8 вересня.

             Мета міжнародного дня грамотності – наголосити, що бути грамотним – важливо для кожної людини та суспільства загалом. Цього року Міжнародний день грамотності досліджує та виявляє комплексні підходи,які можуть сприяти розвитку грамотності, щоб у підсумку поліпшити життя людей і сприяти створенню справедливого суспільства. Напередодні Міжнародного дня грамотності були проведені заходи і у 13-й школі.

         Тема Дня 2018 року у нашому закладі - «Грамота й розвиток навиків».

         У бібліотеці Пеленчук Р.І. підготувала викладку «Словники - твої помічники». Полюхович Л.П. провела тематичне інформування читачів «Бути грамотним – це круто!». Школярі мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

       Учні 7-А класу, класний керівник Юшкевич С.А., випустили інформаційний бюлетень «Грамотність – запорука успіху людини». Була проведена учителем української мови Трачук Т.С. інтелектуальна гра – змагання знавців рідної мови між командами 9-А,9-В класів на тему «Грамоти вчиться – завжди пригодиться». У кабінеті за числом 19 Мірецька С.М. провела екскурсію на тему «Просвітянський калейдоскоп. Ірина Мізюк». Учні та вчителі взяли активну участь у проведенні флешмобу «Лунай прекрасна наша мово!». Усією шкільною спільнотою ми склали шану рідній мові.

Керівник МО вчителів- філологів

Юшкевич С.А.

1 2
3