За здоров’ям – з рюкзаком!

За здоров’ям – з рюкзаком!

3
1
5

До Всесвітнього дня туризму 26 вересня 2018 року Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Короленка спільно з Рівненським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у рамках обласного проекту «Інститут здоров’я нації» організувала зустріч учнів із майстром спорту з пішохідного туризму Наталією Шевчук.

Круті скелі, льодовики, неприступні гірські вершини… Захоплюватися ними і підкорювати їх! Наталія Шевчук не уявляє свого життя без пішохідного туризму.

Спортсменка розповіла учням про види і категорії пішохідних походів, основні правила їх організації, туристичне спорядження, найцікавіші походи та маршрути, екстремальні ситуації і «школа виживання», дух колективізму і підтримка в групі, – про це все дізналися любителі подорожей – учні 8-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 під час пізнавальної розповіді.

Туризм дарує безліч знань, спогадів, почуттів та емоцій. Подорожуючи світом, ви краще зрозумієте, що саме вам потрібно в житті. Тож подорожуйте, ходіть в походи, розширюйте світогляд. В дорогу! Такими були побажання Наталії Шевчук для майбутніх туристів.

Крокос С.С.,

педагог-організатор

ЗОШ №13 м. Рівного

7 2
8 9
10 11