Поїздка до Польщі

Поїздка до Польщі

1
3
2

    8-го травня 2019 року учні Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 разом з директором школи Бєліком Михайлом Миколайовичом та учитилем фізичної культури Бідюком Андрієм Сергійовичом відвідали Польщу. Наших дітей гостинно зустріло Товариство міжкультурної співпраці «Гілка Оливи» на чолі з головою Гражиною Мушвіц.
    У перший день подорожі ми завітали до польської школи у м. Сульмежице. Діти спілкувались зі своїми однолітками, грали в ігри, були присутні на уроках англійської мови та інформатики. Наших учнів надзвичайно вразили деякі правила польської школи: забороняється користування мобільними телефонами (якщо ж терміново потрібно зателефонувати, то мобільний телефон видається лише з дозволу директора), не дозволяється манікюр та яскравий макіяж, хоча шкільна форма у них відсутня.
    Також ми відвідали столицю Польщі – Варшаву, заходили до музеїв, церкви і просто насолоджувались красою цього надзвичайного міста. Також у нас була прогулянка на байдарках.
     На наступний день ми завітали на виставку художника Бобрика Феофана, який народився у Рівненській області. Деякі його роботи зберігаються зараз у нашому краєзнавчому музеї. Тому нам було дуже приємно і гордо за те, що це наш земляк.
    Повертаючись до стін рідної 13-ої школи, ми запросили поляків знову до себе у гості. Нам дуже сподобалось у них, тому ми чекатимемо їх з нетерпінням!