Пізнавальний «Промінець»

Пізнавальний «Промінець»

2
3
1
4

27-28.09.2018 року учні 5-6 класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 відвідали дитячий пожежний клас-музей «Промінець» на базі школи №24 міста Рівного. Його робота спрямована на прищеплення дітям поваги та зацікавленості до професії рятувальника, допомогу учням закладів освіти в оволодінні правилами безпеки життєдіяльності.

Завідувач музею Людмила Холохолова цікаво розповідала про те, як кожен день працівники пожежної служби рятують багато життів, окрім цього пояснила основні правила пожежної безпеки, формуючи у школярів високі морально-психологічні якості: мужність, відвагу, витримку, ініціативність, кмітливість та постійну готовність до дій в будь-яких неординарних ситуаціях.

Діти мали можливість спостерігати усі етапи розвитку пожежі в побуті, їх першопричини та аналізувати відповідні загрози. Також організаторами передбачена звуково-світлова імітація справжньої пожежі, під час якої діти навчилися алгоритму дій задля порятунку життя та матеріальних цінностей.

Учні нашого 5-Д класу найбільше зацікавилися обладнанням, яке допомагає рятувальникам . Вони із захопленням розглядали  сучасні спецодяг і техніку. Побувавши у класі-музеї «Промінець», ми навчились бути обережними з вогнем, різною піротехнікою та іншими джерелами небезпеки, дізналися про нелегку роботу пожежників, які оберігають наш спокій і завжди готові допомогти.

Росінська Г.П.,

кл. керівник 5-Д класу
ЗОШ №13 м. Рівного