Website Tutorial

День захисників і захисниць України

20231003 155822

20231003 155841

Цьогоріч День захисників і захисниць України, День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та 81 річницю створення УПА відзначають 1 жовтня. Напередодні свята у нашому ліцеї проводилися різноманітні тематичні заходи : вікторини, конкурси, пізнавальні ігри. На уроці мужності «Герої нашого краю» здобувачі освіти познайомилися з історією Дня захисників і захисниць України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв. У 2- В клас ( класний керівник Майданюк І.О.) на такий урок був запрошений батько, який зараз захищає нашу славну Україну.

Серед учнівської спільноти 1-4 класів відбувся конкурс малюнків «Герої очима дітей». Також у закладі була проведена акція «Напиши лист-подяку воїнам ЗСУ». Листи разом з малюнками були відправлені на передову, щоб підтримати і підняти бойовий запал наших мужніх захисників.

27 вересня учнівсько-батьківською громадою ліцею був проведений благодійний ярмарок, виручені кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

Напередодні свята здобувачі освіти 9-Д класу (класний керівник Волошенко О.Л.) провідали наших бійців, які перебувають на лікуванні в Рівненській обласній лікарні. Вони пригостили військових смаколиками та передали листи із побажанням якнайшвидшого одужання.

Записали класні колективи і відеопривітання з Днем захисників і захисниць України, які будуть відправлені батькам наших учнів, які зараз боронять Україну.

Дякуємо вам, дорогі захисники і захисниці, за можливість жити й навчатися під мирним небом.

Перемоги, любові і добра! Низький уклін вам до землі!


Слава Героям! Слава Україні!