Пробне ЗНО-2022

Реєстрація триватиме з 05 до 22 січня 2022 року.

     Вартість участі одного учасника в одному пробному тестуванні на території Рівненської області становить 300 грн.

     Отже, у 2022 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного чи двох навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Probne

    Взявши участь у  пробному ЗНО, Ви зможете на прикладі одного чи двох предметів ознайомитись із:

 • процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
 • структурою та змістом тестового зошита;
 • порядком доступу до пункту тестування та робочого місця;
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитись ефективно розподіляти час.
  Щоб зареєструватись, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном та паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити рослугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.
   Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:
 • 19  –  21 березня - українська мова, українська мова і література;
 • 26  –  28 березня - історія України, математика,  математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови.

     Результати тестування з української мови і літератури та з української мови будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників  до 25 березня, з інших предметів –  до 1 квітня.