ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ

Фізиці “Віват!” лунає,
тому, що повсякчас
до істини іде
і наближає нас

З метою створення умов для підвищення пізнавального інтересу здобувачів освіти до фізики, формування предметної компетентності, посилення мотивації до вивчення природничих наук у нашому закладі освіти з 11 по 14 травня 2021 року традиційно проведено тиждень фізики.

Тематика позакласних заходів виходила за межі навчальної програми, що дозволило використати нові технології, які сприяли розвитку інформаційної, комунікативної, соціально-трудової компетентностей.

Здобувачі освіти 10-11 класів провели науковий екскурс “Україна у світі фізичних відкриттів”, який приурочили до тридцятиріччя Незалежності України. Старшокласники презентували навчальні проєкти: про історію утворення найбільших у світі лабораторій фізики високих енергій; Європейської організації ядерних досліджень CERN та наукового центру Fermilab; про історію відкриття і класифікацію елементарних частинок. Зокрема, увагу зосередили на оддероні, частинці, яку було відкрито 16 березня 2021 року і яка свідчить про можливість існування нової форми матерії. На завершальному етапі відкриття оддерона брали участь сотні фізиків з усього світу, а також група вчених з України: Володимир Аушев, доктор фізико-математичних наук, професор КНУ імені Т. Шевченка; Єгор Аушев, кандидат фізико-математичних наук, засновник Cyber Unit Technologies; Ольга Гогота, кандидатка фізико-математичних наук, молодша наукова співробітниця НДЛ ядерної спектроскопії КНУ імені Т. Шевченка.

ЦІКАВІ МОМЕНТИ ТИЖНЯ ФІЗИКИ
Конкурс огляд
тематичних газет
11fgdfh
14dfhjkk Фізичний експериментаріум
«Видиме не завжди
відповідає дійсності»
13dadbf 12dzbngkk
Науковий екскурс 
«Україна в світі фізичних відкриттів»
15ddbgn
16fjguiujtf
17afgfgmjb

Усний журнал
«Подорож у космос:
від минулого до сьогодення»

18zbcngv 19hfgjghkhl
Інтерактивна вікторина
«Фізична скарбниця»
21fdmbj
22sfgdhgjg 23gfgcfgj
24ffhnv Віртуальна подорож
«Транспорт майбутнього»
25rhtyjhkh 26sdxcnhhm
Поетична сторінка
«Фізики-лірики 13-ї»
27dxbngfn