Кафедра інформатики

Проект "Моє місто"

13        Проект "Моє місто" реалізується під час вивчення теми "Створення та опрацювання мультимедійних презентацій " шкільного курсу інформатики у 5-му класі.

     Під час роботи у проекті учні 5-го класу сформують навички роботи з різними видами інформації: здійснювати пошук, аналіз, порівняння, оцінку та узагальнення; уміння самостійно приймати рішення та відповідати за власний вибір і результати своєї діяльності, формувати образ бажаного результату проектної діяльності.

        Завдяки участі у проекті:

      По-перше, школярі, працюючи в групах та індивідуально, поглиблять свої знання з історії рідного краю, познайомляться із заснуванням і розвитком м.Рівного, визначними пам'ятками культури та архітектури, долучаться до загальнолюдських духовних і матеріальних цінностей.

     По-друге, диференційовані завдання дозволять розкрити свої природні здібності і таланти, нададуть змогу реалізувати себе на уроках інформатики, виховати позитивні мотиви до навчальної діяльності; сприятимуть застосовуванню інформаційно-комунікативні технологій в навчанні та повсякденному житті.
     По-третє, матеріальний продукт -  комплексна презентація "Моє місто" познайомить з відомими історичними місцями Рівного, приверне увагу любителів екскурсій відвідати Рівненщину; дасть поштовх усім бажаючим долучитися до започаткованого проекту; створить майданчик для нових дискусій і обговорень щодо пошуку нових шляхів зближення регіонів України.

Вчитель інформатики
Овдійчук В.А.