Website Tutorial

Міжнародний день Миру

20220922 113529

20220922 140118

    Мир - головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі - основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.
    День миру був заснований 30 листопада 1981 року і протягом 20 років відзначався в день відкриття сесії ООН кожен третій вівторок вересня.У 2001 році була прийнята резолюція про проведення Міжнародного дня миру. Щорічно 21 вересня. ООН проголосила свято днем відмови від насильства і припинення військових дій в усьому світі.
    Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже мирне існування, право жити у власній державі відстоюють нашіі мужні захисники. Найвищу цінність миру сьогодні відчула кожна українська родина.
    З нагоди Дня миру в ліцеї пройшли тематичні заходи. День розпочався флешмобом «Голуб миру», який підготували здобувачі освіти 7-Б класу (класний керівник Лук’янова Н.С.). Також був оганізований віршований челендж «Під мирним небом», де здобувачі освіти читали вірші про мир, про який сьогодні мріє кожний українець, а особливо дітки, які втомилися від виття сирен, постійної тривоги , невпевненості у завтрішньому дні. На першому поверсі в холі педагого-організатор Крокос С.С. оформив тематичну виставкау «Ні війні!». Діти виготовили голуби миру – символ добра і перемоги. Класними керівниками були проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом».
    Українці платять велику ціну за мирне життя на рідній землі, але ми обов’язково переможемо!

Слава Україні! Героям слава!