Перлина 13-ї

У ЗОШ №13 був проведений упродовж листопада онлайн-конкурс «Перлина 13-ї», на якому здобувачі освіти 1-11 класів демонстрували свої творчі здібності.

Найбільш активними були здобувачі освіти 1-4 класів, які продемонстрували свої вміння у різних номінаціях:

Результати оцінювання

загальношкільного конкурсу дитячої творчості

«Перлина 13-ї»

 

Категорія 1-4 класи

Живопис

ПІБ учня

Клас

Місце

Михальчук Софія

6-Б

І

Жук Софія

8-Г

І

Танцювальні номери

ПІБ учня

Клас

Місце

Номери

Мамай Євген

2-Г

І

Бальний танець

Антонович Єлизавета,

Шельчук Вероніка

1-Б

ІІ

Сучасний Танець

Гімнастика

ПІБ учня

Клас

Місце

Левчук Злата

2-Б

І

Федорчук Анастасія

1-Г

ІІ

Немович Вероніка

1-Б

ІІІ

Гра на музичних інструментах

ПІБ учня

Клас

Місце

Номери

Костенко Яна

2-Б

І

Гра на піаніно

Ткачук Дмитро

3-Д

І

Гра на акордеоні

Дикламування

ПІБ учня

Клас

Місце

Бульбачинська Ангеліна

2-Г

І

Шолодько Діана

2-Д

І

 

Категорія 5-6 класи

Дикламування

ПІБ учня

Клас

Місце

Ющук Наталія

5-А

І

Козирська Богдана

6-Г

ІІ

Танцювальні номери

ПІБ учня

Клас

Місце

Номери

Вознюк Маргарита,

Алєксєєв Нікіта

5-А

І

Бальний танець

Гайдук Дарія

6-Б

ІІІ

Сучасний танець

Кузьмич Вікторія,

Прокопчук Софія,

Турбал Яна

6-Д

ІІІ

Сучасний танець

Дем’янчук Вікторія,

Теслюк Анастасія,

Ящук Ангеліна,

Іванчук Анастасія

6-Г

Лауреати конкурсу

Сучасний танець

Вокал

ПІБ учня

Клас

Місце

Кравчук Аліна

6-Г

ІІІ

Категорія 7-8 класи

Вокал

ПІБ учня

Клас

Місце

Вишневська Анна

7-А

І

Танцювальні номери

ПІБ учня

Клас

Місце

Номери

Савчук Наталія,

Чепура Євеліна

8-А

ІІІ

Сучасний танець

Гімнастика

ПІБ учня

Клас

Місце

Савчук Наталія

8-А

І

Танцювальні номери

ПІБ учня

Клас

Місце

Пивовар Юлія,

Шоцька Каріна,

Макарицька Анна

8-Г

Лауреат конкурсу

Категорія 9-11 класи

Гра на музичних інструментах

ПІБ учня

Клас

Місце

Номери

Торовик Давид

9-А

І

Гра на баяні

Вокал

ПІБ учня

Клас

Місце

Федорчук Анастасія

9-В

І

Танцювальні номери

ПІБ учня

Клас

Місце

Номери

Вознюк Анна – 8-Б кл.,

Радіонов Владислав – 8-В кл.,

Панасюк Олександра – 9-Б кл.,

Мамчур Анна – 9-Б кл.,

Позняковський Олексій – 9-Б кл.,

Дубич Максим – 9-Г кл.,

Лисюк Вікторія – 10-Б кл.

Танцювальний колектив «Алєкса Спорт Данс»

Гранпрі

Бальний танець

Бойчук Богдана

9-Б

ІІІ

Сучасний танець

     Компетентне журі (педагоги, батьки, представники учнівського самоврядування) надзвичайно задоволені креативністю та творчими здобутками здобувачів освіти ЗОШ №13.