Перлина 13-ої

У ЗОШ № 13 був проведений упродовж листопада онлайн-конкурс «Перлина 13-ї», на якому здобувачі освіти 1-11 класів демонстрували свої творчі здібності.

Найбільш активними були здобувачі освіти 1-4 класів, які продемонстрували свої вміння у різних номінаціях:

Результати конкурсу «Перлина 13-ї»

Номінація «Футбольний фрістайл»

І-місце – Луцик Андрій, учень 8-Г кл.

Номінація «Гра на музичних інструментах»

І-місце – Ткачук Дмитро, уч. 4-Д кл.

І-місце – Опанасюк Лада, уч. 9-А кл.

ІІ-місце – Скібчик Ольга, уч. 5-В кл.

ІІ-місце – Леоневська Ксенія, уч. 6-Д кл.

ІІІ-місце – Никитюк Богдана, уч. 5-Г кл.

Номінація «Фотороботи»

І-місце – Ляшук Неля, уч. 6-Д кл.

Номінація «Декоративне мистецтво»

І-місце – Залізнюк Віолета, уч. 6-Д кл.

ІІ-місце – Чича Вікторія, уч. 5-А кл.

ІІ-місце – Бекеш Анастасія, уч. 5-А кл.

ІІІ-місце – Жакун Володимир, уч. 3-Г кл.

Номінація «Дикламування»

Старша вікова група

І-місце – Баланчик Ілля, уч. 8-Г кл.

Молодша вікова група

І-місце – Грушицький Андрій, уч. 2-А кл.

І-місце – Сидір Воробкевич, уч. 4-Д кл.

ІІ-місце – Ангеліна Бульбачинська, уч. 3-Г кл.

ІІ-місце – Карпюу Оксана, уч. 1-Б кл.

ІІІ-місце – Христина Жолобчук, уч. 1-А кл.

ІІІ-місце – Тимофій Бартощук, уч. 1-А кл.

ІІІ-місце – Макар Софія, уч. 2-В кл.

Номінація «Пісня»

І-місце – Дюс Валентина, уч. 4-А кл.

ІІ-місце – Никитюк Богдана, уч. 5-Г кл.

Номінація «Народний танець»

Молодша вікова група

І-місце – Герасим’як Богдан, уч. 2-Б кл.

Номінація «Спортивна гімнастика»

І-місце – Лустюк Юлія, уч. 6-А кл.

Номінація «Художня гімнастика»

Старша вікова група

І-місце – Ващишина Олександра, уч. 8-Г кл.

Номінація «Художня гімнастика»

Молодша вікова група

І-місце – Левчук Тіна, уч. 1-А кл.

І-місце – Федорчук Анастасія, уч. 2-В кл.

ІІ-місце – Левчук Злата, уч. 3-Б кл.

ІІІ-місце – Немкович Вероніка, уч. 2-Б кл.

ІІІ-місце – Конечна Анастасія, уч. 3-Г кл.

Номінація «Бальний танець»

Молодша вікова група

І-місце – Волос Анна, уч. 2-Б кл.

І-місце – Майстрова Єва, уч. 2-Б кл.

І-місце – Бульбачинська Ангеліна, уч. 3-Г кл.

ІІ-місце – Мельник Ольга, уч. 3-Г кл.

ІІ-місце – Ковтонюк Поліна, уч. 2-Б кл.

Номінація «Бальний танець»

Середня вікова група

І-місце – Алєксєєв Нікіта і Вознюк Маргарита, уч. 6-А кл.

ІІ-місце – Музика Тимофій, уч. 6-В кл.

Номінація «Бальний танець»

Старша вікова група

І-місце – Ревчук Христина і Гринчук Святослав, уч. 8-Б кл.

Номінація «Сучасний танець»

Молодша вікова група

І-місце – Антонович Ліза і Шельчук Вікторія, уч. 2-Б кл.

Номінація «Сучасний танець»

 

Середня вікова група

 

І-місце – Прокопчук Софія, уч. 7-Д кл.

 

ІІ-місце – Гриб Маргарита, уч. 7-Д кл.

 

ІІІ-місце – Дячук Валерія, уч. 7-Д кл.

 

ІІІ-місце – Фортушинська Анастасія, уч. 7-В кл.

Номінація «Сучасний танець»

Старша вікова група

І-місце – Вергелес Вероніка, Хомич Дарина, Лисюк Вікторія, уч. 11-Б кл.

ІІ-місце – Галатюк Владислава, уч. 9-В кл.

Компетентне журі (педагоги, батьки, представники учнівського самоврядування) надзвичайно задоволені креативністю та творчими здобутками здобувачів освіти ЗОШ №13.