Website Tutorial

Семінар-практикум класних керівників

IMG-5908

IMG-5909

Майбутнє української держави залежить від того, якими будуть її громадяни – сьогоднішні учні, наскільки в них будуть сформовані активна життєва позиція, національна самосвідомість, морально-етичні цінності, готовність до творчої праці на благо рідної держави. Щоб виховати соціально активну та високоморальну особистість, необхідно весь освітній процес будувати на засадах ціннісних орієнтацій.

З огляду на визначальну роль класного керівника у процесі формування ціннісних ставлень здобувачів освіти виникає потреба в підвищенні рівня знань та умінь педагогічних працівників, які працюють з класними колективами.

27 жовтня 2022 року в Рівненському ліцеї №13 був проведений семінар-практикум « Використання сучасних виховних технологій у формуванні ціннісних ставлень особистості». Своїм досвідом у використанні ігрових технологій поділилася вчитель початкових класів Малиновська В.С.  Для формування ціннісних ставлень до держави, до себе, до праці Волошенко О.Л. використовує технологію колективних творчих справ, Чубко М.І. – технології проєктування життєвих ситуацій. На семінарі були представлені творчі проекти та інноваційні методи, які використовує Юрко О.Р.

Безперечно, роль класного керівника у системі освіти є центральною, оскільки він виступає тією ланкою, яка зв’язує воєдино процеси навчання, виховання, соціалізації здобувачів освіти. Класний наставник сприяє інтелектуальному, духовному, фізичному розвитку дітей, а також дбає про задоволення освітніх та соціально-культурних потреб здобувачів освіти
IMG-5870 IMG-5871