ОЛІМПІАДИ

2017-2018 н.р.

№ з/п

Клас

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ІІ етап

ІІІ етап

ІV етап

 1.

11-А

Клікун Ігор

інформатика

ІІІ

2. 

10-А

Безчинська Маргарита

французька мова

І

І

3. 

7-Б

Новик Ольга

французька мова

І

4. 

8-А

Кривицька Карина

французька мова

ІІ

5. 

11-А

Кулакова Ольга

французька мова

ІІІ

ІІ

6. 

9-Б

Горбунов Максим

трудове навчання

ІІІ

7. 

10-А

Бережок Софія

трудове навчання

ІІІ

8. 

9-А

Мазанович Юлія

біологія

ІІІ

9. 

11-А

Вишневський Влад

біологія

ІІІ

 10.

10-А

Онищук Назар

біологія

ІІІ

11. 

8-А

Місюра Софія

біологія

ІІІ

12. 

6-В

Сас Євгеній

математика

ІІ

13. 

9-А

Бєлік Дмитро

математика

ІІ

14. 

8-А

Семенюк Анастасія

математика

ІІІ

15. 

7-А

Бойко Ангеліна

математика

ІІ

16. 

10-А

Безчинська Маргарита

укр. мова і література

ІІІ

17. 

9-Б

Ковбасюк Катерина

укр. мова і література

ІІІ

18. 

8-А

Кривицька Карина

історія

ІІІ

19. 

9-В

Дячук Анастасія

історія

ІІІ

20. 

9-В

Малишевська Тетяна

історія

ІІІ

21. 

9-Б

Ковбасюк Катерина

хімія

ІІІ

22. 

7-Б

Фостій Олексій

фізика

ІІ

23. 

9-Б

Кірей Софія

інформаційні технології

ІІ

24. 

10-А

Безчинська Маргарита

англійська мова

ІІ

ІІ

МАН

2017-2018 н.р.

№ з/п

Клас

Прізвище, ім’я учня

Предмет,

базова дисципліна

Назва наукової роботи

І етап

ІІ етап

ІІІ етап

1. 

10-А

Безчиська Маргарита

французька мова

Семасоціологічний аспект функціонування переосмислення в системі французької мови

І

ІІІ

 

2. 

11-А

Новак Іванна

Секція «Мовознавство», українська мова

 

ІІ

 

 

3. 

10-А

Онищук Назар

Секція «Ветеринарія і зоотехніка», біологія

Крустацеози коропових риб в умовах «РМС «Олександрійська»

І

ІІІ

 

4. 

9-Б

Сакур Вікторія

Секція «Експериментальна фізика», фізика

 

ІІ

 

 

5. 

9-Б

Сакур Вікторія

Секція «Матеріалознавство», фізика

Теорія тертя, ковзання за допомогою методу фрикційного згладжування

І

 

 

6. 

10-А

Дяченко Карина

Секція «Фольклористика»,

укр. мова і література

Весільна обрядовість смт. Гоща

І

ІІ

 

7. 

9-Б

Сакур Вікторія

Секція «Фольклористика»,

укр. мова і література

 

 

ІІІ

 

8. 

10-А

Безчинська Маргарита

Секція «Українська література»

 

 

І

 

9. 

10-А

Маслянчук Софія

Секція «Українська мова»

 

 

ІІ

 

10. 

10-А

Маслянчук Софія

Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

 

 

ІІІ

 

11. 

11-Б

Гринюк Андрій

Секція «Філософія», базова дисципліна «Історія України»

 

 

ІІІ