Тиждень початкової школи

 

IMG 7803

Цікавим є яскраве та нове, а знайоме та буденне швидко набридає. Саме через це школярі-початківці особливо прагнуть емоційного стимулювання до навчання, вимагаючи від вчителів творчої праці. І ніщо так не прикрашає шкільне життя як колективні проекти, зорієнтовані на запити дітей.  За доброю традицією школи № 13 восени  учні  початкових класів  беруть активну учать у тижні початкової школи.

IMG 7798

1 класи

Сама осінь завітала  до наймолодших школярів і подарувала кожному класу колір із своєї багатої палітри. Так зявилася  художня галерея «Палітра осені» у коридорах першого поверху.

2 класи

Емоційний, жвавий, галасливий, енергійний, винахідливий, креативний, логічний, грайливий, спортивний … квест «Скарби тринадцятої» , для учнів 2 класів, хвилею пробігся по школі.  

IMG 7835

IMG 7787

3 класи

Інтелектуально змагалися команди класів  у грі «Дивовижі України» і демонстрували свої таланти .

4 класи

Батьківщина, Україна, Рівне – ці слова дорогі кожній людині нашого міста. Рівне – це чарівний куточок землі, де живуть твої рідні, друзі, що завжди чекають і люблять тебе. Віртуальний тревелінг містом  познайомив з кращими мешканцями Рівного (4-А), провів незабутню екскурсію «незнайомими» вулицями (4-Б), збагатив традиціями рівнян (4-В), розкрив таємниці минулого (4-Г), подивував знахідками підземного життя (4-Д). 

IMG 7823

Ідеями єднання стали загальношкільні проекти «Осінь мрій»,  виставка робіт початкового технічного моделювання «Майстрик і майстриня» , які ввійшли в історію тижнів початкової школи.

До зустрічі в наступному навчальному році!

Заступник директора Тиндик Ірина Іванівна

Голова МО вчителів початкових класів Бардаш Тетяна Леонідівна

  IMG 7845 IMG 7846 IMG 7826