Учні

Призери Всеукраїнських олімпіад, МАНу та конкурсів.
2018-2019н.р

ОЛІМПІАДИ

2018-2019 н.р.

№ з/п

Клас

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ІІ етап

ІІІ етап

ІV етап

 1

8-Б

Якимчук Тетяна

трудове навчання

І

ІІ

 

 2

11-А

Бережок Софія

трудове навчання

ІІ

 

 

 3

9-Б

Грицюк Назар

трудове навчання

І

 

 

 4

10-Б

Горбунов Максим

трудове навчання

ІІ

 

 

 5

11-А

Безчинська Маргарита

французька мова

І

І

 

 6

9-А

Кривицька Карина

французька мова

ІІ

ІІ

 

 7

8-Б

Чигир Назар

французька мова

ІІІ

 

 

 8

8-Б

Новик Ольга

французька мова

ІІІ

ІІІ

 

 9

10-Б

Ковбасюк Катерина

укр.мова, література

І

ІІ

 

 10

7-В

Мальцева Марія

укр.мова, література

І

 

 

 11

11-А

Безчинська Маргарита

укр.мова, література

ІІІ

 

 

 12

8-А

Мазницька Дарина

укр.мова, література

ІІІ

 

 

13

10-А

Мазанович Юлія

біологія

ІІІ

 

 

14

8-Б

Якимчук Тетяна

біологія

ІІІ

 

 

 15

6-А

Ковальчук Елезар

математика

ІІІ

 

 

16

7-В

Сас Євгеній

математика

ІІ

 

 

 17

8-А

Фостій Олексій

математика

ІІІ

 

 

 18

10-А

Бєлік Дмитро

математика

ІІІ

 

 

 19

8-А

Бойко Ангеліна

математика

ІІІ

 

 

 20

9-А

Кривицька  Карина

англійська мова

ІІ

 

 

 21

11-А

Безчинська Маргарита

англійська мова

ІІІ

 

 

22

10-Б

Ковбасюк Катерина

хімія

ІІ

 

 

23

7-А

Островська Анастасія

хімія

ІІІ

 

 

24

11-А

Маслянчук Софія

екологія

І

ІІ

 

25

10-А

Кірей Софія

інформаційні технології

ІІІ

 

 

 26

10-А

Малишевська Тетяна

історія

ІІ

 

 

27

10-А

Дячук Анастасія

історія

ІІІ

 

 

28

8-А

Фостій Олексій

фізика

ІІ

 

 

МАН

2018-2019 н.р.

 

№ з/п

Клас

Прізвище, ім’я учня

Предмет,

базова дисципліна

І етап

ІІ етап

ІІІ етап

11-А

Ковальчук Дарина

Секція «Історичне краєзнавство», Історія України

ІІІ

 

 

11-А

Безчинська Маргарита

Французька мова

І

 

 

3

9-А

Кривицька Карина

Французька мова

ІІ

ІІІ

 

10-А

Малишевська Тетяна

Історія України секція «Правознавство»

ІІ

 

 

10-А

Груздєва Олександра

Секція «Правознавство», Історія України

ІІІ

 

 

6

10-А

Мазанович Юлія

Секція «Медицина»

ІІІ

 

 

11-А

Маслянчук Софія

Секція «Ботаніка. Зоологія», біологія

І

ІІІ

 

9-В

Савуляк Максим

Секція «Журналістика», укр. мова, література

І

 

 

9

11-А

Маслянчук Софія

Українська мова

 

ІІІ

 

10

11-А

Дяченко Карина

Фольклористика

 

ІІІ

 

 11

10-А

Дячук Анастасія

Українська література

 

ІІІ

 

 12

10-Б

Сакур Вікторія

Українська література

 

І

 

13

10-Б

Бойко Анастасія

Метеорологія

 

ІІІ

 

№ з/п

Клас

Прізвище, ім’я учня

Предмет

ІІ етап

ІІІ етап

ІV етап

1.     

8-Б

Якимчук Тетяна

трудове навчання

І

ІІ

 

2.     

11-А

Бережок Софія

трудове навчання

ІІ

 

 

3.     

9-Б

Грицюк Назар

трудове навчання

І

 

 

4.     

10-Б

Горбунов Максим

трудове навчання

ІІ

 

 

5.     

11-А

Безчинська Маргарита

французька мова

І

І

 

6.     

9-А

Кривицька Карина

французька мова

ІІ

ІІ

 

7.     

8-Б

Чигир Назар

французька мова

ІІІ

 

 

8.     

8-Б

Новик Ольга

французька мова

ІІІ

ІІІ

 

9.     

10-Б

Ковбасюк Катерина

укр.мова, література

І

ІІ

 

10. 

7-В

Мальцева Марія

укр.мова, література

І

 

 

11. 

11-А

Безчинська Маргарита

укр.мова, література

ІІІ

 

 

12. 

8-А

Мазницька Дарина

укр.мова, література

ІІІ

 

 

13. 

10-А

Мазанович Юлія

біологія

ІІІ

 

 

14. 

8-Б

Якимчук Тетяна

біологія

ІІІ

 

 

15. 

6-А

Ковальчук Елезар

математика

ІІІ

 

 

16. 

7-В

Сас Євгеній

математика

ІІ

 

 

17. 

8-А

Фостій Олексій

математика

ІІІ

 

 

18. 

10-А

Бєлік Дмитро

математика

ІІІ

 

 

19. 

8-А

Бойко Ангеліна

математика

ІІІ

 

 

20. 

9-А

Кривицька  Карина

англійська мова

ІІ

 

 

21. 

11-А

Безчинська Маргарита

англійська мова

ІІІ

 

 

22. 

10-Б

Ковбасюк Катерина

хімія

ІІ

 

 

23. 

7-А

Островська Анастасія

хімія

ІІІ

 

 

24. 

11-А

Маслянчук Софія

екологія

І

ІІ

 

25. 

10-А

Кірей Софія

інформаційні технології

ІІІ

 

 

26. 

10-А

Малишевська Тетяна

історія

ІІ

 

 

27. 

10-А

Дячук Анастасія

історія

ІІІ

 

 

28. 

8-А

Фостій Олексій

фізика

ІІ

 

 

 

Сторінка 1 з 15