День Європи

IMG 3160

IMG 3251

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для нас, українців,  - це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Це день, коли всі європейці вшановують волю слова, демократію, незалежність, рівність.

Учнівська молодь 13 школи активно долучилася до проведення шкільних та міських заходів. Учні нашої школи взяли участь у виставці проєктів «Україна- це Європа» (7-Б), в усному журналі «Історія  Європейського Союзу» (6-Б), у квесті по Європі ( з використанням QR– кодів) (11 –А), у віртуальних екскурсіях та мистецьких мандрівках, у конкурсі відеороликів «Сучасні барви Європи», в конкурсі есе «Сила, що об’єднує світ», онлайн вікторинах.     

Родзинкою заходів є участь шкільного євроклубу «Дружба» у міському святі з нагоди Дня Європи. Члени євроклубу представили національні костюми Естонії, відвідали різноманітні мистецькі заходи, змогли поспілкуватися з міським головою Рівного  Олександром  Третяком та  Павлом Клімкіним  - українським дипломатом, державним  діячем,  який очолював делегацію України на переговорах про підписання історичної угоди про асоціацію між Україною та ЄС, 12-м  Міністром  закордонних справ  України.

Святкування Дня Європи – це підтвердження єдності України та Європи, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Керівник ШМО
вчителів іноземних мов
Левчик О.М.

IMG 3253 IMG 3252
IMG 3247 IMG 3246
IMG 3159 IMG 3248 IMG 3249