Тиждень іноземної мови

«Мова знає про людей набагато більше, ніж люди знають про себе… не ми розмовляємо мовою,
а мова розмовляє нами».

Савелій Грінберг

     З 01 по 05 лютого  2021 року у нашій школі було проведено тиждень іноземної мови, який сприяв формуванню пізнавальних і загально лінгвістичних інтересів, підвищенню рівня володіння іноземною мовою, розвиткові творчої активності учнів. У процесі спілкування учні школи отримали додаткову інформацію про сфери застосування іноземної мови та з користю провели свій вільний час. Вчителі іноземної мови надали можливість учням школи проявити себе у різноманітних заходах.

     Тематика позакласних заходів виходила за межі шкільної програми, що дозволило використати нові технології, які сприяли розвиткові лінгвістичної та соціокультурної компетенції учнів. План проведення тижня експонувався на дошці оголошень школи. Тиждень включав різноманітні виставки, ігри, інсценізації казок, захист проектів, конкурси-виставки, інсценізації діалогів, уроки-вікторини.  Учителі прагнули, щоб усім було цікаво та пізнавально.   

     Поставлені завдання виконано. Створено умови для самовираження учнів як в інтелектуальному, так і в емоційному планах. Реалізовано навчальні (повторення, активізація отриманих знань і умінь), виховні (повага до іншомовної культури), розвиваючі (розширення кругозору, отримання нової інформації) і комунікативні завдання. В цілому, тиждень іноземної мови дозволив активізувати діяльність учнів, стимулювати їх подальшу роботу, удосконалювати вже набуті навички самостійної роботи. Цей період став одним з цікавих епізодів шкільного життя, насичений різноманітними подіями, що сприяють розвитку інтересу в школярів до вивчення іноземних мов.


Урок-вікторина
«Family and home»
5-А клас
 
IMG 9443
IMG 9438 IMG 9442
IMG 1421 Конкурс-виставка
«My perfect monster»
IMG 1423 IMG 1422
Інсценізація казки Cinderella
5-В клас
IMG 1412
IMG 1410 IMG 1411
IMG 1409 Випуск стіннівки
8-Г клас
Захист проектів IMG 1413
IMG 1415 IMG 1417
IMG 1418 IMG 1419