Перлина 13-ої
У ЗОШ № 13 був проведений упродовж листопада онлайн-конкурс «Перлина 13-ї», на якому здобувачі освіти 1-11 класів демонстрували свої творчі здібності. Найбільш активними були здобувачі освіти 1-4 класів, які продемонстрували свої вміння у різних номінаціях: Результати конкурсу «Перлина 13-ї» Номінація «Футбольний фрістайл» І-місце – Луцик Андрій, учень 8-Г кл. Номінація «Гра на музичних інструментах» І-місце – Ткачук Дмитро, уч. 4-Д кл. І-місце – Опанасюк Лада, уч. 9-А кл. ІІ-місце – Скібчик Ольга, уч. 5-В кл. ІІ-місце – Леоневська Ксенія, уч. 6-Д кл. ІІІ-місце – Никитюк Богдана, уч. 5-Г кл. |
Номінація «Фотороботи» І-місце – Ляшук Неля, уч. 6-Д кл. Номінація «Декоративне мистецтво» І-місце – Залізнюк Віолета, уч. 6-Д кл. ІІ-місце – Чича Вікторія, уч. 5-А кл. ІІ-місце – Бекеш Анастасія, уч. 5-А кл. ІІІ-місце – Жакун Володимир, уч. 3-Г кл. Номінація «Дикламування» Старша вікова група І-місце – Баланчик Ілля, уч. 8-Г кл. Молодша вікова група І-місце – Грушицький Андрій, уч. 2-А кл. І-місце – Сидір Воробкевич, уч. 4-Д кл. ІІ-місце – Ангеліна Бульбачинська, уч. 3-Г кл. ІІ-місце – Карпюу Оксана, уч. 1-Б кл. ІІІ-місце – Христина Жолобчук, уч. 1-А кл. ІІІ-місце – Тимофій Бартощук, уч. 1-А кл. ІІІ-місце – Макар Софія, уч. 2-В кл. |
Номінація «Пісня» І-місце – Дюс Валентина, уч. 4-А кл. ІІ-місце – Никитюк Богдана, уч. 5-Г кл. Номінація «Народний танець» Молодша вікова група І-місце – Герасим’як Богдан, уч. 2-Б кл. Номінація «Спортивна гімнастика» І-місце – Лустюк Юлія, уч. 6-А кл. |
Номінація «Художня гімнастика» Старша вікова група І-місце – Ващишина Олександра, уч. 8-Г кл. |
Номінація «Художня гімнастика» Молодша вікова група І-місце – Левчук Тіна, уч. 1-А кл. І-місце – Федорчук Анастасія, уч. 2-В кл. ІІ-місце – Левчук Злата, уч. 3-Б кл. ІІІ-місце – Немкович Вероніка, уч. 2-Б кл. ІІІ-місце – Конечна Анастасія, уч. 3-Г кл. Номінація «Бальний танець» Молодша вікова група І-місце – Волос Анна, уч. 2-Б кл. І-місце – Майстрова Єва, уч. 2-Б кл. І-місце – Бульбачинська Ангеліна, уч. 3-Г кл. ІІ-місце – Мельник Ольга, уч. 3-Г кл. ІІ-місце – Ковтонюк Поліна, уч. 2-Б кл. Номінація «Бальний танець» Середня вікова група І-місце – Алєксєєв Нікіта і Вознюк Маргарита, уч. 6-А кл. ІІ-місце – Музика Тимофій, уч. 6-В кл. |
Номінація «Бальний танець» Старша вікова група І-місце – Ревчук Христина і Гринчук Святослав, уч. 8-Б кл. |
Номінація «Сучасний танець» Молодша вікова група І-місце – Антонович Ліза і Шельчук Вікторія, уч. 2-Б кл. Номінація «Сучасний танець»
Середня вікова група
І-місце – Прокопчук Софія, уч. 7-Д кл.
ІІ-місце – Гриб Маргарита, уч. 7-Д кл.
ІІІ-місце – Дячук Валерія, уч. 7-Д кл.
ІІІ-місце – Фортушинська Анастасія, уч. 7-В кл. |
Номінація «Сучасний танець» Старша вікова група І-місце – Вергелес Вероніка, Хомич Дарина, Лисюк Вікторія, уч. 11-Б кл. ІІ-місце – Галатюк Владислава, уч. 9-В кл. Компетентне журі (педагоги, батьки, представники учнівського самоврядування) надзвичайно задоволені креативністю та творчими здобутками здобувачів освіти ЗОШ №13. |
Наш Заклад
- Новини
- Прозорість та інформаційна відкритість Рівненського ліцею №13
- Шкільний громадський бюджет(ШГБ)
- Методична робота
- Атестація
- Виховна робота
- Наші успіхи
- Батькам
- Безпека в Інтернеті
- Медіаграмотність
- Безпечне освітнє середовище
- Оздоровлення
- Піклувальна рада
- Пришкільний табір
- Наша бібліотека
- ЗНО і ДПА
- Сторінка психолога
- Соціальний педагог
- Дистанційне навчання
- Екстернат
- Профорієнтація